33
  Paleolit Petrezselyemlevél morzsolt 250g Parsley leaves without stems
719 Ft
1 079 Ft 
Egységár: 2,88 Ft/gramm
Raktáron (21 db)
Szállítási Költség:
1599
25
  Paleolit Petrezselyemlevél morzsolt 50g Parsley leaves without stems
269 Ft
359 Ft 
Egységár: 5,38 Ft/gramm
Raktáron (58 db)
Szállítási Költség:
1599
10
  Paleolit Póréhagyma pehely 5x5mm 1kg Green leek flakes 5x5mm
3 869 Ft
4 319 Ft 
Egységár: 3,87 Ft/gramm
Raktáron (4 db)
Szállítási Költség:
1599
7
  Paleolit Póréhagyma pehely 5x5mm 250g Green leek flakes 5x5mm
1 079 Ft
1 169 Ft 
Egységár: 4,32 Ft/gramm
Raktáron (18 db)
Szállítási Költség:
1599
10
  Paleolit Póréhagyma pehely 5x5mm 50g Green leek flakes 5x5mm
269 Ft
299 Ft 
Egységár: 5,38 Ft/gramm
Raktáron (35 db)
Szállítási Költség:
1599
11
Paleolit Szegfűszeg őrölt 10g Clove powder
159 Ft
179 Ft 
Egységár: 16 Ft/gramm
Raktáron (21 db)
Gyűjtőcsomagolás:
1 karton = 10db
Szállítási Költség:
1599
11
Paleolit Szegfűszeg őrölt 1kg Clove powder
7 199 Ft
8 099 Ft 
Egységár: 7,2 Ft/gramm
Raktáron (2 db)
Szállítási Költség:
1599
16
Paleolit Szegfűszeg őrölt 50g Clove powder
449 Ft
539 Ft 
Egységár: 8,98 Ft/gramm
Raktáron (43 db)
Szállítási Költség:
1599
14
Paleolit Szerecsendió egész 1kg lédig Nutmeg ABCD
10 799 Ft
12 599 Ft 
Egységár: 10,8 Ft/gramm
Raktáron (4 db)
Szállítási Költség:
1599
11
Paleolit Szerecsendió egész 20g Nutmeg ABCD
479 Ft
539 Ft 
Egységár: 24 Ft/gramm
Raktáron (31 db)
Szállítási Költség:
1599
18
  Paleolit Szerecsendiós fűszerkeverék 1kg Nutmeg ground compound
8 099 Ft
9 899 Ft 
Egységár: 8,1 Ft/gramm
Raktáron (6 db)
Szállítási Költség:
1599
21
  Paleolit Szerecsendiós fűszerkeverék 250g Nutmeg ground compound
2 339 Ft
2 969 Ft 
Egységár: 9,36 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599