25
  Paleolit Szerecsendiós fűszerkeverék 50g Nutmeg ground compound
539 Ft
719 Ft 
Egységár: 10,78 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
9
Paleolit Törökmogyoró natúr 10kg 11/13 lédig
85 499 Ft
94 499 Ft 
Egységár: 8,55 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
25
Paleolit Vanília őrlemény 10g
1 079 Ft
1 439 Ft 
Egységár: 107 900 Ft/kg
Szállítási Költség:
1599
13
Paleolit Vanília őrlemény 1kg lédig
89 999 Ft
103 679 Ft 
Egységár: 90 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
20
Paleolit Vanília őrlemény 50g
4 949 Ft
6 209 Ft 
Egységár: 98 980 Ft/kg
Szállítási Költség:
1599
25
Paleolit Vanília őrlemény 5g
589 Ft
789 Ft 
Egységár: 117 800 Ft/kg
Szállítási Költség:
1599
17
Paleolit Vöröshagyma granulátum 1kg Onion minced 1-3mm
3 329 Ft
4 049 Ft 
Egységár: 3,33 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
23
Paleolit Vöröshagyma granulátum 250g Onion minced 1-3mm
899 Ft
1 169 Ft 
Egységár: 3,6 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
18
Paleolit Vöröshagyma granulátum 50g Onion minced 1-3mm
219 Ft
269 Ft 
Egységár: 4,38 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
10
Sol&Ter szalma szívószál 100db
809 Ft
899 Ft 
Egységár: 16 Ft/gramm
Raktáron (743 db)
Szállítási Költség:
1599
11
Sol&Ter szalma szívószál 500db
3 599 Ft
4 049 Ft 
Egységár: 20 Ft/gramm
Raktáron (6 db)
Szállítási Költség:
1599
21
Paleolit Chili őrlemény 1kg Chili powder
1 979 Ft
2 519 Ft 
Egységár: 1,98 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599