25
  Paleolit Petrezselyemlevél morzsolt 50g Parsley leaves without stems
269 Ft
359 Ft 
Egységár: 5,38 Ft/gramm
Raktáron (58 db)
Szállítási Költség:
1599
11
Paleolit Szegfűszeg őrölt 10g Clove powder
159 Ft
179 Ft 
Egységár: 16 Ft/gramm
Raktáron (21 db)
Gyűjtőcsomagolás:
1 karton = 10db
Szállítási Költség:
1599
11
Paleolit Szegfűszeg őrölt 1kg Clove powder
7 199 Ft
8 099 Ft 
Egységár: 7,2 Ft/gramm
Raktáron (2 db)
Szállítási Költség:
1599
18
  Paleolit Szerecsendiós fűszerkeverék 1kg Nutmeg ground compound
8 099 Ft
9 899 Ft 
Egységár: 8,1 Ft/gramm
Raktáron (6 db)
Szállítási Költség:
1599
21
  Paleolit Szerecsendiós fűszerkeverék 250g Nutmeg ground compound
2 339 Ft
2 969 Ft 
Egységár: 9,36 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
25
  Paleolit Szerecsendiós fűszerkeverék 50g Nutmeg ground compound
539 Ft
719 Ft 
Egységár: 10,78 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
25
Paleolit Vanília őrlemény 10g
1 079 Ft
1 439 Ft 
Egységár: 107 900 Ft/kg
Szállítási Költség:
1599
13
Paleolit Vanília őrlemény 1kg lédig
89 999 Ft
103 679 Ft 
Egységár: 90 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
20
Paleolit Vanília őrlemény 50g
4 949 Ft
6 209 Ft 
Egységár: 98 980 Ft/kg
Szállítási Költség:
1599
25
Paleolit Vanília őrlemény 5g
589 Ft
789 Ft 
Egységár: 117 800 Ft/kg
Szállítási Költség:
1599
17
Paleolit Vöröshagyma granulátum 1kg Onion minced 1-3mm
3 329 Ft
4 049 Ft 
Egységár: 3,33 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
23
Paleolit Vöröshagyma granulátum 250g Onion minced 1-3mm
899 Ft
1 169 Ft 
Egységár: 3,6 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599