12
Paleolit Hibiszkuszvirág darabok 1kg Hibiscus sifting
3 149 Ft
3 599 Ft 
Egységár: 3,15 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
16
Paleolit Hibiszkuszvirág darabok 500g Hibiscus sifting
1 799 Ft
2 159 Ft 
Egységár: 3,6 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
33
Paleolit Hibiszkuszvirág darabok 50g Hibiscus sifting
359 Ft
539 Ft 
Egységár: 7,18 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
22
Paleolit Koriander őrölt 250g
489 Ft
629 Ft 
Egységár: 1,96 Ft/gramm
Gyűjtőcsomagolás:
1 karton = 10db
Szállítási Költség:
1599
42
  Paleolit Mustármag egész sárga 250g White mustard - Sinapis Alba
289 Ft
499 Ft 
Egységár: 1 156 Ft/kg
Szállítási Költség:
1599
35
  Paleolit Mustármag egész sárga 25kg lédig White mustard - Sinapis Alba
23 399 Ft
35 999 Ft 
Egységár: 0,94 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
40
  Paleolit Mustármag egész sárga 500g White mustard - Sinapis Alba
539 Ft
899 Ft 
Egységár: 1 078 Ft/kg
Szállítási Költség:
1599
11
Paleolit Narancshéj őrölt 250g
1 439 Ft
1 619 Ft 
Egységár: 5,76 Ft/gramm
Szállítási Költség:
1599
26
Paleolit Paradicsompor 250g Tomato powder
989 Ft
1 349 Ft 
Egységár: 3 956 Ft/kg
Szállítási Költség:
1599
24
Paleolit Paradicsompor 50g Tomato powder
219 Ft
289 Ft 
Egységár: 4 380 Ft/kg
Szállítási Költség:
1599
25
  Paleolit Petrezselyemlevél morzsolt 1kg Parsley leaves without stems
2 699 Ft
3 599 Ft 
Egységár: 2,7 Ft/gramm
Raktáron (7 db)
Szállítási Költség:
1599
33
  Paleolit Petrezselyemlevél morzsolt 250g Parsley leaves without stems
719 Ft
1 079 Ft 
Egységár: 2,88 Ft/gramm
Raktáron (21 db)
Szállítási Költség:
1599